IBF Toruń FC - strona nieoficjalna

IBF Toruń FC

Drużyna oparta o pracowników toruńskiego oddziału firmy IBF Polska Sp. z o.o. naprawdę każdego szczebla. Wzmocniona zaprzyjaźnionymi zawodnikami. W sezonie 2013 debiutujemy w rozgrywkach TLSP na poziomie VI ligi. Naszą podstawową ambicją - dobra zabawa, ale pozytywny wynik sportowy - przyjmiemy z otwartymi ramionami. Średnia wieku naszej kadry prawie predystynuje nas do występów w lidze oldbojów, jednak chcielibyśmy udowodnić, że nie wiek, a przebieg... bo mamy motywację, a nasze kostki są betonowe :)

Remis z E-kleks 3:3
Ładowanie...

Piątkowy mecz IBF Toruń FC - GIM Travel

• autor: sylvan83, 2013-09-11 17:55

Już w piątek, o 20:00 IBF Toruń FC zmierzy się z drużyną GIM Travel. Warto wspomnieć, że w pierwszym starciu z tą ekipą byliśmy górą. Naprawdę dobrze by było powtórzyć ten rezultat. Spotkanie rozgrywamy na Orliku ZS 24. Na tym obiekcie jeszcze nie graliśmy, ale miejmy nadzieję, że przyniesie nam odrobinę szczęścia i tym razem nie damy sobie wydrzeć zwycięstwa.

Orlik ZS nr 24 20:00       GIM   GIM TRAVEL     -       IBF  IBF TORUŃ FC

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

rejestracja w serwisie - umożliwia komentarze - przez stronę futbolowo.pl

Co osiągnie IBF Toruń FC w rozgrywkach VI TLSP?

Sylvan83